Zağnos Tur Karadeniz Bölgesnin Trabzon ilinde kurulmutur. 1985 yılndan itbaren yolcu taşımacılığı ve son 5 yıldır gelişmekte olan turizm sektöründe hizmet vermekteyiz. Ulaştırma Bakanlığından alınan (B2) yetki belgesi ve A Grubu seyahat acentası işletme belgesi ile yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekteyiz. Zağnos Tur olarak; Günübirlik / Paket / Şehir içi / Yurt dışı Turlar, Organizasyon, Konser, Sempozyum, Vip Yer Hizmetleri, Uçak Bileti, Araç Kiralama, Otel Rezervasyonu, Havalimanı Transfer Hizmetleri ile bölgede önde gelen firmayız.

Hangi yoldan gitseniz daha iyi olurdu diye düşünmeyin. Gidilecek rotada trafik durumunu tespit etmek bizde, yolculuğun keyfini sürmek sizde.Gideceginiz yere ulaşmanız için sizi kapınızdan alıyor, varış noktasına kadar bırakıyoruz. Tek firmadan kurumsal hizmet alma ayrıcalığını ve güvenini yaşayın.

Hizmet sektöründeki öncülüğüne Transfer Hizmetleri’ni ekleyerek ,tüm ihtiyaç ve talepleri karşılamaya yönelik tasarlanmış son model araçlar ile size en kısa mesafelerde bile VIP hizmetini sunmayı hedefledik.

Bu hedefimiz doğrultusunda transferlerimizde kullandığımız tüm araçlarımızın bakımı,temizliği,iç dizaynı rahatlığınız ve konforunuz gözününde bulundurularak hazırlandı.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ,usta şoförlerimiz ve eğitimli personelimiz şirketlerin misafir,yönetici ve personeli için Havalimanı-Otel, Otel-Havalimanı,yurtdışı misafir karşılama,yurtdışı misafir gezileri için hepsi birbirinden konforlu minibüs,midibüs ve otobüslerimizi hizmetinize sunuyor.

Tüm araçlarımız günlük bakım kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Araçlarımızın rutin günlük kontrolleri araç size ulaştırılmadan yapılır ve günlük yaşamınızdaki değerli dakikalarınız aksatmamak için araçlar kontrol edilmeden transfere gönderilmez.

Tüm transfer araçlarımızın araç sigortaları, kaza sigortaları,ferdi (yolcu) sigortaları yapılır.

Tek yapmanız gereken aracınızı seçmeniz ve belirttiğiniz zamanda kapınızda size özel tahsis edilmiş şoförünüzün size kapınızı açmasını beklemeniz.