Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.transfer61.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiştir.
Telif Hakları:
www.transfer61.com sitesinin tüm hakları Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D.’ye aittir. www.transfer61.com sitesinde bulunan tüm yazılım ürünleri fotoğraf, resim, yazı, doküman ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünler, Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D.’nin izni olmadan kullanılamaz.
Kullanıcı Yükümlülükleri:
www.transfer61.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur.
www.transfer61.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki ürün, tesis-tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipo grafik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan TZağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
Sitelere Verilen Bağlantılar:
www.transfer61.com direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek amaçlı ya da reklamdır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı Gönderileri:
www.transfer61.com sitesinde; kullanıcılar tarafından gönderilen formlarda talep, chat, öneri, şikâyet sayfalarından küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici iletiler ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve 3. Şahısların kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.
Kullanıcıların bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
Alışveriş Güvenliği?
Havaalanı/Havalimanı transfer hizmetleri, uçak bileti, otel/tur rezervasyon hizmeti satın alırken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkanı bulunmamaktadır. Güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanırız. IP adresiniz sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması veya bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. www.transfer61.com kendi web sitesi yoluyla sizden gizli veya sizin mülkiyetinizde bulunan bilgileri almak istememektedir. www.transfer61.com’a gönderilen tüm bilgilerin gizli olmayan bilgi olarak değerlendirileceğini dikkate alınız.
www.transfer61.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.
Hizmet Kullanımı:
Hizmeti, kayıt işleminiz tamamlanır tamamlanmaz veya kayıt işlemi yapmaksızın siteden ürün satın alınması halinde sistem tarafından açılan üyelik durumu başladığı andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz hizmet ile ilgili iptal hakkınızı oluşturan koşullar, hizmet türüne göre açıklanacaktır.
Hizmeti kullanırken uymanız gereken koşullar şunlardır;
Sözleşmeler, kanunlara uyma, her türlü davranış kurallarına veya yaptığımız diğer bildirimlere uyma, hizmet hesabınızın parolasını gizli tutma, hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinizde derhal bize bildirme.

Hizmet Değişiklik ve İptal Kuralları:
www.transfer61.com üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kurallarımız kabul edilmiş sayılır. İptal ve değişiklikler, kullanıcılarımızın rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi kurallarınca yapılmaktadır.
www.transfer61.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında www.transfer61.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında www.transfer444.com sorumluluk kabul etmez.
Sorumluluk ve Haklar:
www.transfer61.com sitesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğu için güncellemeler yapmaktadır. Ancak www.transfer61.com ve sahibi Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. web sayfası içeriğindeki bilgi ve hatalardan sorumlu tutulamaz. www.transfer61.com sayfalarında her türlü değişiklik yapabilir ve bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D.’ye sorumluluk yüklenemez.
www.transfer61.com ve sahibi Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. sitenin kullanımından doğabilecek hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Yürürlük:
Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. www.transfer61.com Copyright (C) sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Zağnos Tur Seyahat ve Organizasyon L.T.D. ‘ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
Gizlilik İlkeleri:
Kişisel Bilgiler; www.transfer61.com web sitesini kullanırken, kim olduğunuzu bize açıklamadan ve kendiniz hakkında herhangi bir bilgi vermeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak, bazı durumlarda biz ya da çözüm ortaklarımız size ait bilgilere gereksinim duyabiliriz.
Haberleşme, siparişi işleme koyma ya da üyelik işlemleri için gerekli olabilecek isim, adres ya da e-posta gibi kişisel bilgileri bize vermeniz gerektiğinde, internet üzerinden bu bilgileri sizden almadan önce bunları nasıl kullanacağımız konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Bize bu bilgilerin, isteklerinizin karşılanması sonrasında, bize bir başkası, örneğin eşiniz ya da bir iş arkadaşınız hakkında kişisel bilgi verirseniz, onların iznini aldığınızı varsayarız.
Bilgilerinizin güvencede olması ve niteliğinin korunması için, bazı önemli bilgilerin iletilmesinde şifre kullanılması gibi uygun önlemler ve işlemler uygularız.
Gerekli hallerde web sitesinden sağladığınız bilgilere ek olarak, farklı kaynaklardan, örneğin adresinizi doğrulayan bilgiler ya da işletmenizle ilgili başka bilgiler alabiliriz. Amacımız, topladığımız bilgilerin doğrulanması ve size daha iyi bir hizmet sağlayabilmek için yardım almaktır.